مهران وب
مهران وب

lyqtci

به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سيار ايران، اداره نظارت بر ناشران بورسي سازمان بورس و اوراق بهادار، رتبه‌ بندي ۳۰۳ شركت‌ پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران را از نظر كيفيت افشا و اطلاع‌ رساني مناسب براي دوره دوازده‌ ماهه منتهي به پايان اسفندماه ۹۶ منتشر كرد.

براين اساس، از ميان ۳۰۳ شركت مورد بررسي، رتبه‌ نخست از لحاظ به موقع بودن، قابليت اتكاي اطلاعات ارسالي و امتياز اطلاع‌رساني به نماد معاملاتي شركت‌ ارتباطات سيار ايران تعلق گرفت. اين شركت با نماد «همراه» با كسب امتياز حداكثري ۱۰۰ در معيار نهايي به موقع بودن، امتياز ۶۹/ ۹۹ در امتياز قابليت اتكاي اطلاعات ارسالي و امتياز ۹۰/ ۹۹ در معياراطلاع ‌رساني به‌ عنوان شفاف‌ ترين شركت در اين دوره شناخته شد. همراه اول در دوره قبلي (۱۲ ماهه منتهي به آذر ماه سال گذشته) نيز رتبه نخست را كسب كرده بود. به اين ترتيب با عملكرد موفق خود در زمينه افشاي به موقع اطلاعات قابل اكتفا، توانست رتبه مزبور را حفظ كند.

گفتني است بازار سهام با برخورداري از مقررات و دستورالعمل‌ هاي لازم يكي از شفاف ‌ترين بازارهاي مالي كشور به شمار مي ‌رود. به ‌طوري‌ كه نه تنها شركت ‌هاي پذيرش شده در اين بازار موظف به ارائه اطلاعات از عملكرد خود در دوره ‌هاي مالي مشخص هستند، بلكه اين روند هر ۳ ماه يكبار مجددا ارزيابي و برترين شركت ‌ها از لحاظ اطلاع ‌رساني رتبه‌ بندي مي ‌شوند.

در اين راستا اداره نظارت بر ناشران بورسي سازمان بورس و اوراق بهادار با درج اطلاعيه ‌اي در سامانه كدال، آخرين رتبه ‌بندي شركت‌ هاي فعال در بورس را بر اساس وضعيت اطلاع‌ رساني آنها از نظر قابليت اتكا و به ‌موقع بودن ارسال اطلاعات منتشر كرده است. اين اطلاعات بر اساس عمليات ۱۲ ماهه شركت‌ها تا پايان اسفندماه سال ۹۶ تهيه شده است.

2121

منبع

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: مهران وب
[ ۲۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۳۶:۳۸ ] [ مهران وب ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 114951
موضوعات وب
امکانات وب